Na dobry początek 2020 roku

0
26

Postanowienia noworoczne… Niech pierwszy rzuci książką kto ich nigdy nie robił. Ja również mamy postanowienie na ten rok. Chcę sprawić, by Polacy czytali więcej dobrych i mądrych książek, które im pomogą. Dlatego też uruchomiliśmy w końcu serwis ProBooks.pl.

Jednak ja, ani inne osoby stojące za tym serwisem nie jesteśmy ekspertami od epiki ani liryki, a jedynym dramatem który rozumiemy, jest przekroczenie deadline’u od klienta. Dlatego pozwólcie, że będziemy się trzymać tego na czym się znamy.

Jakie książki będziemy Wam polecać? Konkretne. Wartościowe. Dobre.

Książki z których będziecie mogli zrobić dobry użytek w swoim zawodowym życiu. Bo taka jest idea stojąca za Probooks.pl . Chcemy rekomendować książki od profesjonalistów dla profesjonalistów.

Styczeń to okres postanowień noworocznych i zmian, dlatego na pierwszy ogień w 2020 roku polecamy książki, które pomogą Ci stać się lepszym w 5 obszarach:

  • Zarządzanie sobą – bo nie ważne, gdzie chcesz dotrzeć, swoje działania musisz zacząć od siebie.
  • Zarządzanie zespołem – bo głęboko wierzymy, że tylko dzięki współpracy z innymi, możemy zajść naprawdę daleko.
  • Zarządzanie firmą – bo uruchomienie swojego biznesu, to jedna z największych zmian jaką człowiek może wdrożyć w swoim życiu.
  • Zarządzanie projektami – bo wdrożenie postanowienia, to realizacja zmiany a zmiana to projekt. Nie ważne czy chcesz zostać milionerem, otworzyć firmę, zbudować markę eksperta czy zrzucić 10kg – bez mądrego zarządzania projektem jesteś skazany na porażkę.
  • Marketing – bo nie wystarczy osiągnąć sukces, warto również mądrze obwieścić go światu!

Gotowi? Zaczynamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here